KURUMSAL

                                                                                     ÇÖZÜM KURSTA, KURS ÇÖZÜM'DE


      Çözüm Kurs çeyrek asırlık eğitim tecrübesiyle tüm Türkiye'de şubeleri bulunan üniversiteye hazırlanmanın en iyi yollarını size açan başarılı bir eğitim yuvasıdır. Çözüm Kurs Üniversite sınavlarında yüzlerce öğrencinin derece yapmasına imkan sağlamış ve sağlayacak olan sağlam temelleri bulunan bir dershanedir. Sınav sistemini ve sınav sisteminin getirdiği pek çok değişikliği öğrencilerin anlayabileceği şekilde ve pratikleştirerek hedeflerine ulaşama noktasında önemli adımlar atılmasını sağlar. Bu adımlar dersler birebir etütler ve danışman öğretmenlerimiz, eğitim koçlarımız sayesinde takip edilerek güçlenir ve öğrencilerimiz sınav başarıları ile bu adımları taçlandırır.

      Ankara Balgat dersaneleri arasında Çözüm Kurs Balgat şubesi olarak sınava hazırlık merkezimizde her sene pek çok öğrencimizi hayallerine kavuşturuyoruz. Bu hayallerimizi her sene gerçeğe dökerek aslında çok büyük mutluluklara ortak oluyoruz. Bu yol elbette zorlu bir süreç fakat emeğin karşılığı bize çoğu zorluğu unutturuyor ve iyi ki bu yolda öğretmenlerimiz ile birlikte ter döküyoruz diyoruz. Balgat Çözüm Kurs siz değerli öğrencilerimize bir yol gösterici ve bu zorlu süreçte iyi bir dayanak olacaktır. Gerek geleceğin mesleklerini analiz, gerekse dersleri anlama noktasında yılmama ve pek çok konuda bizlerden yardım alabilirsiniz. TYT AYT denemelerimiz, konu anlatımlı kitaplarımız, etüt saatlerimiz ve moral motivasyon ekibimiz üniversite sınavınızı huzurla tamamlamanız için öncelikli konularımızdan. Ayrıca önceki yıllarda üniversiteyi kazanan adaylarımızı da dershanemize gelerek öğrenebilirsiniz.

         Ankara'da en iyi üniversite hazırlık dershaneleri arasında sizlere yol gösterecek nitelikli bir merkez arıyorsanız Balgat Çözüm Kursa gelin, hem hocalarımızla hem de sınıf ortamlarımızla tanışın sizlerle tanışmaktan ve beraber gayret etmekten memnuniyet duyacağız. Sevgili öğrencilerimiz hayatta başarılı olmanın yollarından biri de umutla ve azimle gayret etmek. Çalışmayı ve başarmayı bizlerle seveceksiniz bizde sizlerin mutluluğu ile mutlu olacağız. Sevgi ve saygıyla hepinize başarılar.